Kolejne bardzo pewne zwycięstwo

Pokonujemy na własnym boisku 5:0 Orła Stanicę.
Od początku spotkania nasza drużyna ma przewagę na boisku i stwarza kolejne sytuacje podbramkowe. Wynik meczu otworzył w 16 minucie Mateusz Miczka, który popisał się mocnym i precyzyjnym strzałem sprzed pola karnego. Na drugiego gola czekaliśmy 8 minut, a jego strzelcem został Krzysztof Szala. W pierwszej połowie mamy jeszcze 3-4 stuprocentowe sytuacje podbramkowe, ale wynik do przerwy się już nie zmienił.
Od początku drugiej połowy lepiej wyglądała drużyna gości, ale mimo tego nie potrafiła zagrozić naszej bramce. Przez kolejne minuty słabła przewaga gości i przez ostatnie 10 minut spotkania zdobywamy 3 bramki. W 80 minucie trafił do bramki Mariusz Mikusz wykorzystując dośrodkowanie Roberta Botora. Czwartą bramkę dla naszego zespołu w 90 minucie zdobył Sebastian Kubisz po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wykonywanego przez Mateusza Adamczyka. Wynik meczu na 5:0 ustalił w 91 minucie Szymon Woźniak pięknym plasowanym strzałem z okolicy szesnastego metra od bramki. Należy dodać, że rezultat meczu powinien być wyższy ponieważ w drugiej połowie nie wykorzystaliśmy rzutu karnego.
Zapraszamy na kolejne spotkanie w którym zagramy na wyjeździe ze Zrywem Radonią. Początek spotkania w sobotę 26 października o godzinie 14.00.