5 z rzędu Zwycięstwo

Wygrywamy 5 mecz z rzędu, tym razem pokonujemy na wyjeździe 4:0 Start Sierakowice.
Początek spotkania to zdecydowana przewaga naszego zespołu, czego efektem była bramka Łukasza Bałuszyńskiego w 10 minucie. Kolejne minuty pierwszej połowy to wyrównane zawody z obu stron, ale wynik się nie zmienił do przerwy.
Druga połowa rozpoczęła się idealnie dla naszej drużyny ponieważ zdobywamy trzy bramki w 48, 51 i 53 minucie spotkania a zdobyli je Łukasz Bałuszyński (dwie) i Mateusz Adamczyk. Do końca meczu nasza obrana nie dała się zaskoczyć i wygrywamy pewnie 4:0 na boisku wicelidera.
Zapraszamy na kolejne spotkanie w sobotę na własnym boisku 15 października o godzinie 15.00 zagramy z Nitronem Krupski Młyn