Seria trwa dalej!!!!

Wygrywamy 6 mecz z rzędu, tym razem na własnym boisku 5:0 z Nitronem Krupski Młyn.
Na 1:0 w 23 minucie meczu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzela głową Krzysztof FIC piłka po koźle przeskakuje nad bramkarzem gości i wychodzimy na prowadzenie.
Następnie w 27 (asysta Góral), 38 i 41 (asysta Balu) minucie popis umiejętności daje Krystian GUT. Szczególne uznanie za bramkę z 38 minuty, piękny mierzony i silny strzał ląduje pod poprzeczką w bramce.
W 43 minucie kolejnego gola dokłada Łukasz Bałuszyński i do szatni schodzimy z wysokim prowadzeniem 5:0.
Po przerwie trener Gwiazdy dokonuje trzech zmian obraz gry się nie zmienia dalej prowadzimy grę i mamy kilka dogodnych sytuacji, ale ich nie wykorzystujemy. W trakcie drugiej połowy jeszcze kolejne 4 zmiany ale wynik pozostał niezmienny.
Zapraszamy na kolejne spotkanie, w którym zagramy na wyjeździe w sobotę 22 października o godzinie 11.00 ŁTSem Łabędy