Porażka z Miechowicami
Niestety Gwiazda przegrywa z Sielsią Miechowice 0:2.
Piłkarsko nasza drużyna prezentowała się bardzo dobrze, jednak nie samym stylem człowiek zdobywa punkty w meczu.
Drużyna Gwiazdy na pewno może czuć się pokrzywdzona przez arbitrów tego spotkania.
W pierwszej połowie niezrozumiałe decyzje przy prostych wybiciach na aut czy też faule odgwizdywane nie w tą stronę co powinno.
Brak decyzji co do kar indywidualnych po agresywnych faulach, ale czarę goryczy przelewa brak reakcji na ewidentne zagranie ręką w polu karnym Silesii jednego z obrońców.
Kolejny babol arbitrów to brak reakcji sędziego głównego jak i bocznego na bezpardonowe odepchnięcie przez obrońcę naszego zawodnika w polu karnym Silesii - w dodatku bez piłki.
Młody wiek sędziów nie tłumaczy niestety poziomu ich umiejętności. Możemy mieć tylko nadzieję że w przyszłości władze związku zdecydują się aby jednak głównymi arbitrami byli bardziej doświadczeni sędziowie a młodzi adepci tej sztuki uczyli się zaczynając jako pomocnicy na liniach.
Niestety sprawdza się również stara maksyma niewykorzystane sytuacje się mszczą
W drugiej połowie meczu najpierw kontratak rywali kończy się stratą bramki.
Na domiar złego w końcówce meczu po dwóch z rzędu w konsekwencji Czerwona kartka dla Botora. Jest to kolejna naszym zdaniem zła decyzja arbitra i rzut karny dla Silesii - przegrywamy 0:2
Pomimo wszystkiego należy przełknąć gorzką prawdę i przygotować się do następnego spotkania, które już w przyszłym tygodniu zagramy na wyjeździe w sobotę 5 listopada z Concordią Knurów o godzinie 14.00