Gwiazda Chudów 3-3 Zryw Radonia

Gwiazda remisuje na własnym boisku z drużyną z Radoni 3-3. Goście objęli prowadzenie już w 2 minucie, jednak Gwiazda odrabia stratę w 32 minucie za sprawą Włodarza. Wynik do przerwy kończy się remisem 1-1. W 66 minucie drużyna z Chudowa wychodzi na prowadzenie po strzale głową Kubosza z rzutu rożnego. Kilka minut później faulowany w polu karnym zostaje Kubosz a rzut karny na bramkę zamienia Botor i Gwiazda prowadzi już 3-1. W 76 minucie sprawy się komplikują, Kubicki fauluje napastnika gości, sędzia odgwizduje rzut karny, bramkarz zostaje ukarany czerwoną kartką i Gwiazda ostatnie 15 minut gra w osłabieniu. Do bramki wchodzi Miczka jednak nie udaje mu się obronić strzału z 11 metrów. W końcówce goście zdobywają jeszcze 1 bramkę a mecz kończy się remisem 3-3.