Przegrana na zakończenie rundy

W ostatniej kolejce rundy jesiennej Gwiazda Chudów przegrała na własnym boisku 1-3 z Zaborzem Zabrze.
Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem ponieważ żadna z drużyn nie potrafiła wykorzystać swoich sytuacji podbramkowych.
Druga połowa rozpoczęła się bardzo źle ponieważ już kilka sekund po jej rozpoczęciu i stracie piłki w środku pola zawodnicy gości wyszli na prowadzenie. Piłkarze Gwiazdy nie załamali się i w 50 minucie spotkania zdołali wyrównać po bramce Patrycjusza Botora. Niestety po kolejnych czterech minutach piłkarze z Zabrza znów wyszli na prowadzenie. Bramka ta padła po wyrzucie z autu i zamieszaniu w polu bramkowym piłka wturlała się do naszej bramki. Piłkarze gospodarzy znów dali się zaskoczyć po stałym fragmencie gry - rzucie rożnym w 70 minucie meczu. Była to ostatnia bramka tego spotkania choć, należy podkreślić, że mecz był wyrównany i zwodnicy z Chudowa mieli swoje okazję i mogli nawet zremisować ten mecz.