Zwycięstwo w Knurowie
Gwiazda wywozi komplet punktów z Knurowa.
Spotkanie było dopingowane przez liczną grupę kibiców z Chudowa za co serdecznie dziękujemy, a należy podkreślić że było was więcej niż lokalnych pasjonatów piłkarskiego święta.
Pierwsza połowa rozpoczęła się kilkoma dobrymi okazjami ze strony Gwiazdy ale niestety po koszmarnym błędzie w 7 minucie tracimy bramkę i wynik 1:0 dla gospodarzy.
14 minuta strzela na remis Krystian Gut po dokładnym dośrodkowaniu Bałuszyńskiego i mamy wynik 1:1. Niestety w 21 minucie kolejny nasz błąd przy wprowadzaniu piłki z autu i 2:1 dla gospodarzy.
Kolejna sytuacja dla gości w 30 minucie meczu po faulu naszego bramkarza w polu karnym i karny. Jednak chwilę później reflektuje się Porembski broniąc rzut karny.
Do przerwy strzelamy jeszcze dwa gole najpierw 2:2 po strzale Bałuszyńskiego, i w okolicy 41 minuty w zamieszaniu po rzucie rożnym piłka wpada do siatki za sprawą Krzysztofa Fica i prowadzimy 2:3. Tak kończy się pierwsza połowa.
W drugiej połowie 53 minuta kolejne trafienie dokłada Gut i 75 minuta z kolejnego trafienia cieszy się Bałuszyński.
Do końca wynik nie uległ już zmianie i cieszymy się z kolejnych zdobytych punktów.
Zapraszamy na ostatnią kolejkę rudny jesiennej w sobotę 12 listopada o godzinie 13.30 zagramy na własnym boisku z Jednością Przyszowice.